Відгуки про компанію Автозапчастини X21
- Анатолій Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Борис Г.
- Сергій Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
двояке відчуття. Візуально оглянувши помітив на одному з передніх проставок дефект ( випуклість в отворі, скоріш за все дефект виготовлення) та й зовні виглядають так собі, з помітними розводами матеріалу при виготовленні. + за фото замовлення мали бути червоні, а приїхали сині. побачимо ще як вони будуть себе вести в роботі
- Юрій К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олександр К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Станислав П.
Цей відгук не спрямований на те щоб образити продавця, чи виставити товар у поганому світлі, я лише ділюсь враженням отриманого продукту, який не зовсім виправдав мої очікування.
Доброї пори доби для тих хто буде замовляти данний товар, в цілому самі балони гарної якості та відповідають заявленій, але комплект підкачки підкачав "Мабуть мені так пощастило" Шланг який поклали при монтажі двічі зламався "Мабуть тому що пересохший, ви якась бракована партія" сама фурнітура не підходить для даного шлангу, так як при монтажі як би сильно не затискали хомути, усе одно травить повітря, а якщо фітинги обмотувати фум стрічкою сантехнічною, справа трохи поліпшується але все одно травить. Тому для тих людей які будуть замовляти, готуйтесь до того що можуть бути проблеми з комплектом підкачки. Самими пневмо балонами задоволен. - Анатолій Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Микола К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Андрій Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Слава Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
